Hongkong Saichuang Pharmaceutical Technology Co., Ltd

Wybierz nas, najlepszy, profesjonalny zespół sterydów czeka na Ciebie!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyDoustne steroidy anaboliczne

53-39-4 Wzmocnienie mięśni Sterydy Oxandrolone Anavar Oxandrin 20 mg / ml 50 mg / ml

Im Online Czat teraz

53-39-4 Wzmocnienie mięśni Sterydy Oxandrolone Anavar Oxandrin 20 mg / ml 50 mg / ml

Chiny 53-39-4 Wzmocnienie mięśni Sterydy Oxandrolone Anavar Oxandrin 20 mg / ml 50 mg / ml dostawca

Duży Obraz :  53-39-4 Wzmocnienie mięśni Sterydy Oxandrolone Anavar Oxandrin 20 mg / ml 50 mg / ml

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Steroid(saichuang)
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: 20 mg / ml

Zapłata:

Minimalne zamówienie: bez zamówienia min
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: dyskretny
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin od otrzymania płatności
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T
Możliwość Supply: 20 kg / partia
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
CAS: 53-39-4 Nazwa: Oxandrolone
Inne nazwy: Anavar Dawkowanie: 20 mg / ml, 50 mg / ml
Usag: wzrost mięśni, cięcie, wzmocnienie sportowe standardowe: usp, bp, ep
High Light:

anabolic oral steroids

,

anabolic steroids oral

53-39-4 Sterydy wzmacniające mięśnie Oxandrolone Anavar Oxandrin 20 mg / ml 50 mg / ml

Oxandrolone Anavar Podstawowe informacje:

Oxandrolone (Anavar, Oxandrin)
Nazwa chemiczna: 5alfa-androstan-2-oksa-17-metylo-17beta-ol-3-on
cas: 53-39-4
EINECS: 200-172-9
Test: 99% min.
Wzór cząsteczkowy: C19H30O3
Masa cząsteczkowa: 306,4
MP: 215,3-226,3 ° C
Dostawa: kurier ekspresowy.
Kategorie: Różne; Biochemia; Sterydy (inne)

Oxandrolone Anavar Przepis

Anavar:
Najwyższe stężenie - 20 mg / ml
Za 1 gram proszku Oxandrolone potrzebujesz:
9,8 ml PEG 300
39,2 ml 190 Proof Grain Alcohol

Oxandrolone Anavar Zastosowanie:

Skutki działania leku Anavar w dużej mierze są zrozumiałe, aby zaradzić występującemu problemowi i nic więcej. Chcemy przyjrzeć się efektom Anavar w sensie poprawy wydajności, a dzięki temu zrozumiesz, kiedy ten steryd jest najbardziej wartościowy.

[1] Wzrost mięśni

Bulking / Off-Season: Ponieważ hormon Oxandrolone nie aromatyzuje, każda waga uzyskana dzięki użyciu będzie beztłuszczową masą mięśniową. Zatrzymanie wody jest niemożliwe ze względu na użycie tego sterydu. Jednak przy tym steroidie nie należy spodziewać się ogromnych korzyści często związanych z cyklami wypełniania sterydów. Osoba powinna być w stanie zdobyć solidną chudą tkankę, a wiele doniesień zyski Anavar są łatwiejsze do utrzymania. Ale nie zapewni korzyści podobnych do znanych czynników masowych, takich jak Anadrol , Dianabol , Nandrolon lub Testosteron. Niektóre z nich mogą znaleźć się pomimo umiarkowanych zysków, które tylko chcą.

Podczas gdy Anavar nie jest najlepszym sterydem dla mężczyzn poza sezonem, jeśli chodzi o używanie kobiet, musimy zrobić wyjątek. Kobiety są znacznie bardziej wrażliwe na Anavar niż mężczyźni i może to być bardzo skuteczny środek poza sezonem. Co więcej, większość kobiet nie szuka przyrostów w rozmiarach zbliżonych do męskich; często niewielki wzrost mięśni może się zmieniać.

Niezależnie od płci, wszyscy, którzy używają Anavar do masowej fazy pozasezonowej, docenią jej metaboliczne cechy wzmacniające. Ci, którzy uzupełnią hormon Oxandrolone, znajdą mniej tłuszczu poza ciałem, niż mieliby w innym przypadku. Ze względu na zwiększony poziom wolnego testosteronu, osoby fizyczne będą także uważać inne sterydy za silniejsze. To może nie być zbyt wiele, ale co najmniej pomaga.

[2] Cięcie

Fat Loss: Bez pytania, mężczyzna lub kobieta jednym z najlepszych czasów na uzupełnienie Anavar będzie w fazie cięcia. Będzie to również najczęstszy cel użycia, ponieważ zdecydowana większość osób stosujących sterydy anaboliczne nie bierze udziału w żadnych konkurencyjnych sportach, biorąc ich oficjalnie z kategorii ulepszeń sportowych. Ze względu na swoją silną anaboliczną naturę Anavar jest jednym z najlepszych sterydów na świecie do ochrony chudej tkanki podczas fazy diety. Aby stracić tkankę tłuszczową, musimy spalić więcej kalorii niż konsumujemy. Kluczem do udanej diety jest utrata pożądanego tłuszczu, przy jednoczesnym zachowaniu jak największej ilości chudej tkanki; jednak nastąpi utrata mięśni. Nie ma znaczenia, jak dobrze zaplanowana jest Twoja dieta, utrata mięśni wystąpi, jeśli silny środek anaboliczny nie będzie obecny. Anavar jest agentem, którego potrzebujesz ze względu na fakty omówione powyżej w odniesieniu do jego skutków.

Ci, którzy uzupełnią Anavar w fazie cięcia, będą również spalać tłuszcz w bardziej skuteczny sposób. Niezależnie od tego, jak silna jest cecha lipolizy bezpośredniej, tempo przemiany materii będzie nadal znacznie zwiększone. Po odchudzeniu jednostka odkryje, że wydaje się trudniejsza i bardziej zdefiniowana. Towarzyszy temu często zwiększone unaczynienie i ogólny, ściślejszy wygląd.

[3] Athletic Enhancement:

Anavar jest bardzo ceniony przez wielu sportowców z kilku konkretnych powodów. Ten steryd zwiększy siłę; całkowity wzrost nie będzie tak znaczący jak sterydy, takie jak Dianabol i nigdzie nie zbliża się do poziomu Halotestin , ale będzie znaczący. Siła jest jednym z głównych czynników sukcesu sportowego, ponieważ przekłada się na szybkość i siłę. Sportowcy doceniają również Anavar ze względu na fakt, że nie spowoduje to dużego nagromadzenia masy. W niektórych przypadkach dodatkowa masa może być przeszkodą w zależności od sportu, aw innych spowoduje wścibskie oczy, których nie chce od nich żaden sportowiec. Kiedy dalej rozważamy ten steryd, nie może prowadzić do zatrzymania wody, co może stanowić obciążenie dla wielu sportowców, odpoczynek Anavar jako jeden z najlepszych wyborów sportowych.

[4] Zwiększona wydajność

Priorytet: Niezależnie od celu stosowania, wszyscy, którzy uzupełniają Anavar, odkryją, że ich tempo regeneracji jest zwiększone, a także ich wytrzymałość mięśniowa. Osoba nie zmęczy się tak szybko, a będzie mógł pchać dłużej i mocniej. Nie oznacza to, że powinniśmy zwiększyć czas trwania naszych sesji szkoleniowych, które mogą, ale nie muszą, być zależne od sytuacji. Jednak lepiej wykorzystamy każdą sesję szkoleniową, lepiej wykorzystamy nasz czas na polu i w sumie wykonamy lepszą pracę.

Nasze korzyści
Uszczelka
Profesjonalne pakowanie z profesjonalnymi materiałami, a my damy klientom kilka sposobów pakowania po skontaktowaniu się ze mną za pośrednictwem mojego e-maila
Jakość
Nasza firma jest profesjonalną wiodącą fabryką w Chinach w obszarze farmaceutycznym, każda partia proszków steroidowych musi zostać przetestowana przez nasz dział kontroli jakości (QC), zanim będzie mogła sprzedać.
Dostawa
Możemy spakować twoje proszki w ciągu 48 godzin po dokonaniu płatności, a odpowiedni obraz paczki twoich proszków zostanie wysłany do Ciebie.
Cena £
Najlepsze ceny, na pewno będziesz zadowolony, im więcej kupisz, tym bardziej uzyskasz konkurencyjne ceny.
Zapłata
T / T z góry, WU lub Money Gram
Jesteśmy jednym z wiodących producentów i eksporterów w Chinach. Specjalizujemy się w produktach chemicznych, smakowych, dodatkach do żywności, farmaceutykach i półproduktach. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, które Cię interesują, skontaktuj się z nami bez wahania.

PŁYN DO UST
Imię Specyfikacja
Dianabol 50 50 mg / ml
Winstrol 25 (Stanozolol) 25 mg / ml
Anadrol 50 50 mg / ml
Anavar 20 20 mg / ml
Clomid 50 (cytrynian klomifenu) 50 mg / ml
Nolvadex 20 (Tamoxifen Citrate) 20 mg / ml
Armidex 5 (Anastrozol) 5 mg / ml
Femara 5 (Letrozole) 5 mg / ml
Proviron 50 (Mesterolone) 50 mg / ml

Szczegóły kontaktu
Hongkong  Saichuang  Pharmaceutical  Technology  Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: linda

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)