Hongkong Saichuang Pharmaceutical Technology Co., Ltd

Wybierz nas, najlepszy, profesjonalny zespół sterydów czeka na Ciebie!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Hongkong  Saichuang  Pharmaceutical  Technology  Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Firma inwestuje duże fundusze i mózgi w dział badawczo-rozwojowy, aby badać produkty chemiczne, biochemiczne, farmaceutyczne i półprodukty, które odpowiadają zapotrzebowaniu rynku. Grupa badawcza wysokiego szczebla, zaawansowana aparatura i dobra atmosfera naukowa zapewniają jakość badań i rozwoju. Wszystkie produkty w zakładzie są owocem działu R & D. Nasze produkty osiągają zaawansowane standardy na rynku krajowym, z których wiele osiąga międzynarodowy standard.

  Kapitał firmy potwierdza ponad 100 milionów RMB. Zgodnie ze standardem GMP, firma zbudowała 10000 m2 zakładu wyposażonego w zaawansowany sprzęt. Fabryka posiada kompletny system QA i QCs. Posiadamy kilka zestawów analizatorów o wysokiej wydajności i wysokiej czułości, takich jak spektrofotometr HPLC, GC i UV do analizy i kontroli produktów. Firma uzyskała aprobatę ISO9001. Posiadamy uprawnienia do eksportu i importu

  jesteśmy gotowi współpracować z manufakturą i firmą handlową na całym świecie, aby osiągnąć pomyślną przyszłość.

 • OEM / ODM
  Opowiadamy się za ideą przedsiębiorstwa, że ​​"ludzie na pierwszym miejscu, wiodą w rozwoju nauki i technologii, służąc społeczeństwu", nalegają na podjęcie drogi, która "łączy naukę i technologię jako małżeństwo", w oparciu o wysoki standard, nową technologię, wysoką jakość . Mamy jedną partię talentów wysokich technologii, którymi zajmuje się przemysł chemiczny, produkuje,
  rozwija, wszystkie rodzaje kont zawodowych i technicznych dla 30% ogólnej liczby firm,
  poświęcony jest badaniom, rozwojowi, produkcji nowego produktu high-tech, wprowadzaniu innowacyjnych produktów
  stale na rynek. posiadamy kilka zestawów analizatorów o wysokiej wydajności i wysokiej czułości,
  takie jak spektrofotometr HPLC, GC i UV do analizy i kontroli produktów. Firma uzyskała aprobatę ISO9001.

 • R & D
  fabryka ma kompletny system QA i QCs. Posiadamy kilka zestawów analizatorów o wysokiej wydajności i wysokiej czułości, takich jak spektrofotometr HPLC, GC i UV do analizy i kontroli produktów.

  Nasi pracownicy będą dążyć do wysokiej jakości i doskonałej marki z niestrudzonymi wysiłkami i odziedziczą przedsiębiorczego ducha na "szczerej, pracowitej, wyrafinowanej, wzwyż", kierując się teorią zarządzania przedsiębiorstwem "życia, usług lub duszy jakości", korzystając z produktów pierwszej klasy i wysokiej jakości usługi, aby sprostać wymaganiom rynku.

Szczegóły kontaktu
Hongkong  Saichuang  Pharmaceutical  Technology  Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. linda

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)